Vårt Team
 

medarbetare

Mireille+Andersson.jpg

Mireille
andersson

Försäljningschef

mireille@talenteye.se
+46 (0) 70 608 02 14

0.jpeg

Louise
andersson

Talent Advisor

louise@talenteye.se
+46 (0) 73 087 33 89 

Monika Elling

Monika
elling

Kundansvarig

monika@talenteye.se
+46 (0) 70 512 02 01

VW (1 av 1).JPG

vera
werner

Talent Manager
Industriell ekonomi,
Kungl. Tekniska Högskolan

vera@talenteye.se
+46 (0) 70 216 06 68

Jonathan_gunnarsson.jpg

Jonathan gunnarsson

Head of Talent Managers

jonathan.g@talenteye.se
+46 (0) 73 025 40 48

mathilda-sjoberg.jpg

MATHILDA
SJÖBERG

Talent Manager
Maskinteknik, 
Kungl. Tekniska Högskolan

mathilda@talenteye.se
+46 (0) 70 757 02 26 

31841733_1885245144828216_6090245681354637312_o.jpg

christina
dahlén

Talent Manager
Datateknik
Linköpings Universitet

christina@talenteye.se
+46 (0) 70 146 85 75

 

13557933_10210065040807207_6844504116272034671_n.jpg

johan
hamredahl

Talent Manager
Datateknik
Kungl. Tekniska Högskolan

johan@talenteye.se
+46 (0) 73 042 74 36

 

Laksana-Baskaran.jpg
Emelie-Jin.jpg

LAKSANA
BAKARAN

Talent Manager
Industriell ekonomi
Kungl. Tekniska Högskolan

laksana@talenteye.se
+46 (0) 73 417 14 09

EMELIE
Jin

Talent Manager
Industriell ekonomi
Kungl. Tekniska Högskolan

emelie@talenteye.se
+46 (0) 70 461 32 87

13686746_10208420811416757_5690478655945095031_n.jpg

hedda
hanner

Talent Manager
Business & Economics
Handelshögskolan

hedda@talenteye.se
+46 (0) 73 401 41 16

oskar-orneberg.jpg

OSKAR
ÖRNEBERG

Talent Manager
Industriell ekonomi, 
Linköpings Universitet

oskar@talenteye.se
+46 (0) 73 416 63 27                    

Adam-Talent-Eye.jpg

ADAM
DANIELI

Talent Manager
Teknisk fysik, 
Kungl. Tekniska Högskolan

adam@talenteye.se
+46 (0) 73 958 69 58                   

viktoria-serreau.jpg

Viktoria
Serreau

Talent Manager
Business & Management, 
Handelshögskolan

viktoria@talenteye.se
+46 (0) 76 247 40 88

rikard-winlof.jpg

RIKARD
WINLÖF

Talent Manager
Industriell ekonomi, 
Linköpings Universitet

rikard@talenteye.se
+46 (0) 72 307 04 95

gustaf-sjoblom.jpg

GUSTAF
SJÖBLOM

Marketing Manager

gustaf@talenteye.se
+46 (0) 76 863 43 68

klara-josefsson.jpg

KLARA
JOSEFSSON

Talent Manager
Int. Marketing & Management,
Copenhagen Business School

klara.josefsson@talenteye.se
+46 (0) 70 816 19 60

Mathilda-Stocke.jpg

MATHILDA
STOCKE

Talent Manager
Retail management, 
Handelshögskolan 

mathilda.stocke@talenteye.se
+46 (0) 70 791 30 74

Joakim Elgh

joakim
elgh

Talent Manager
Datateknik, 
Linköpings Universitet

joakim@talenteye.se
+46 (0) 76 826 72 44                   

Anna-Banda-TE.png

ANNA
BANDA

Talent Manager
Industriell ekonomi, 
Linköpings Universitet

anna@talenteye.se
+46 (0) 70 727 32 72

Emma-Boström.jpg

EMMA
Boström

Talent Manager
Industriell ekonomi, 
Kungl. Tekniska Högskolan

emma@talenteye.se
+46 (0) 70 371 32 96

Filippa-Wähl-TE.jpg

Filippa
Wähl

Talent Manager
Business & Management, 
Handelshögskolan

filippa@talenteye.se
+46 (0) 70 604 55 95

 

styrelse

Monika Elling
 

monika elling

Styrelseordförande

monika@talenteye.se
+46 (0) 70 512 02 01

Om Monika:

  • Styrelseordförande och huvudägare

  • Handelshögskolan Stockholm och McGill University Montreal

  • Styrelseledamot RNB Retail and Brands AB samt Ljung & Sjöberg AB

 
Gustav Johansson
 

gustav johansson

Styrelseledamot

gustav@talenteye.se
+46 (0) 73 039 27 80

Om Gustav:

  • Styrelseledamot och ägare

  • Kungliga tekniska högskolan MSc Datorteknik

  • Growth Lead på Bontouch, styrelse och ägare av Boksnok AB och Powder Day AB

 
Tobias Porserud
 

Tobias Porserud

Styrelseledamot

tobias@talenteye.se
+46 (0) 70 508 67 68

Om Tobias:

  • Styrelseledamot och ägare

  • Kungliga tekniska högskolan MSc Bioteknik

  • VD Talent Eye 2011-2018